تبلیغات
دیار بالا گریوه - غبار

دیار بالا گریوه

سرزمین مردان وشیر زنان ازاده

 

غبار

 

نوشته شده توسط:سیاوش هزاردستان

متاسفانه چندسالی است كه گرد و غبار كه منشا  ان  خارج از كشور میباشد استانهای غربی و جنوب غربی ایران ب خصوص خوزستان .لرستان و ایلام را در بر گرفته و هر از چند گاهی زندگی هم وطنان عزیزمان  را در این نقطه از كشور با مشكلات جدی روبرو كرده است .

از این رو بر خود واجب میبینیم مراتب نگرانی خود را از این پدیده ی خطرناك كه به گفته پزشكان هم در كوتاه مدت و هم در بلند مدت مشكلاتی را متوجه مردم این منطقه خواهد كرد اعلام داریم.
 تلاش مسیولین كار در این  رابطه قابل تقدیر میباشد ولی به ظاهر هنوز تاثیر خاصی برای مهار كردن این گرد و غبار بر روی كشور های همسایه نداشته است.عید امسال ازنزدیك با موجی از این پدیده مواجه شدم. به طور حتم اگر این گرد و غبار در ژایتخت و دیگر شهرهای بزرگ و متمول اتفاق میافتاد تلاش وافری برای مهار این پدیده صورت میگرفت حال انكه این منطقه مظلوم واقع شده و حتی انعكاس این پدیده خطر ناك در رسانه های خبری ان چنان نیست كه تلاش ها را برای رسیدگی به این موضوع بیشتر كند. سرزمین راهیان نور كه هر سال نوروز میزبان هم وطنان عزیزمان است با مشكلاتی این چنین دست به گریبان است ومردم این منطقه كه خود نشانه های زنده ی مقاومت و سختی دوران دفاع مقدس هستند از مسیولین  محترم دولت خدمتگزار كه شعار رسیدگی به محرومین را سر لوحه كار خود قرار داده اند انتظار بیشتری داشته و كماكان منتظر مهار كردن این گرد و غبار از سوی ایشان هستند